
& arvonta… 🙂











Heippa hei! Tässäpä vielä ihan vaan meidän omia otoksia (pari kuvaa on lainattu Pian blogista; toi missä Paulina kuvaa mun päällä ja toinen, jossa on pelkkä sohva), mikään näistäkään ei siis ole Paulinan ottamia. Huomaatte kyllä sitten eron! 😛 Niistä tulee ihan älyhienoja. Melkein tuli vähän sellainen kamera/objektiivi/++tarvike -kuume tuolla… Huoh. Mutta eihän me muutkaan maltettu kuvailematta olla, sen verran kivoja tunnelmia rakenneltiin.
Enpä tällä kertaa höpise turhia, ei kai kukaan jaksa mihinkään syvällisyyksiin maanantaina keskittyäkään… Voin muuten sanoa, että ihan on kalsareissa mennyt tää viikonloppu, sen verran sai vaihdella vaatetta tuolla reissussa. 😉
No mutta, koska moni teistä tuntui rakastuvan tohon byPias kashmir-villaponchoon; arvotaan yksi sellainen nyt! :)) Värivaihtoehtoja on paljon muitakin, kurkkase verkkokaupasta. Ja kommentoihan jotain boksiin jos poncho kelpaisi! Lykkyä tykö!

^^ arpajaisvoitto^^
Kommentoimaan! :))
Oi ihana arvonta! Tumman tai vaalean harmaana toivoisin ponchoa.
Kielo
TykkääTykkää
Ihanan lämpimännäköinen poncho. Sinne mahtuisi hienosti myös tämä vauvamasu 🙂
Niina
TykkääTykkää
Kyllä kelpaisi! Ja minulla pääsisi käyttöön lähes vuoden ympäri, kesäisinkin kun palelen jos ei ole mittari reippaasti yli 20asteen 😀
TykkääTykkää
Poncho olisi ihana! 🙂
-Kotikisu
TykkääTykkää
Ihana poncho ,osaisikohan sellaista vielä pitää…lapsena viimeksi pitänyt. Sillon äidin kutoma….. 🙂
Näistä tummanharmaa väri olisi niiiin kaunis
Nunnu
TykkääTykkää
Kauniita kuvia! Lämmin villa olisi aivan ihanaa päällä!!
kati
TykkääTykkää
Tummanharmaa olisi ihana!:)
TykkääTykkää
Kyllä kelpaisi, vaaleanharmaana mieluiten 🙂
TykkääTykkää
Aivan ihana poncho, lämmittäisi Lapin pakkasissa! Nutria on minun värini. 🙂
Ps. Blogisi on niin inspiroiva..!
TykkääTykkää
Upeita tuotteita & kuvia ! Voi kunpa onni suosisi tällä kertaa ja saisin tuon nutrian sävyssä garderoobiini! -Johanna-
TykkääTykkää
Voi että tuo olisi kyllä aivan ihana ❤
TykkääTykkää
Viluisen ihmisen toivevaate työpaikalle, jossa seinät pelkkää ikkunaa ja lämpöä vain hitusen. Kyllä kelpais elävänä mainosnukkena t.harmaassa huseerata:)
TykkääTykkää
Ihana poncho 🙂 nutria tai vaalea harmaa, molemmat upeita. ❤
TykkääTykkää
Arvonnassa mukana, lempparivärini on pitkän pohdinnan jälkeen meleerattu beige!
Saija
TykkääTykkää
Todella kaunis poncho, kyllä kelpaisi lämmikkeeksi talvea kohti mentäessä ❤ ehdottomasti siis mukana arvonnassa!
-Hanna K.
TykkääTykkää
Ihania tunnelmakuvia ja vaalean harmaasta ponchosta haaveillen.
Kati P.
TykkääTykkää
Voi jestas! Aivan ihana poncho ja varsibkin tuo meleerattu beige. Tälle vilukissalle se olisi myös erittäin tervetullut.
TykkääTykkää
Aivan ihana poncho talvi-iltoihin lämmittämään
TykkääTykkää
Ah, niin kauniita kuvia ja vaatteita; saisipa olla kärpäsenä katossa seuraamassa kuvauksia… Nutrian värinen poncho olisi minunkin lempparini. -Katja-
TykkääTykkää
Ihana!Ehdottomasti mukana arvonnassa
TykkääTykkää
Tuo poncho olisi poikaa! Kaikki värit on kauniita, mutta ehkä vaalean harmaa jos onni suosisi. -Jenni-
TykkääTykkää
Olisipa ihana vilukissalle näin talven kynnyksellä. Nutria kaunis.
/ Eppu
TykkääTykkää
Upeita kuvia! Poncho kelpaisi 🙂
T: Anna E
TykkääTykkää
Olisipa ihana vilukissalle näin talven kynnyksellä. Nutria kaunis.
/ Eppu
TykkääTykkää
Onpa älyttömän ihania kuvia! Poncho olisi ihana tällaiselle palelijalle. Kallistuisin varmaan tumman harmaaseen tai tumman siniseen.
-Emma
TykkääTykkää
Hei! Juuri tuollaiseen ihanuuteen haluaisin käpertyä, se olisi helppo autossakin ja työpaikalla, kun sattuu toimistopäivä. Milloin vain vilu yllättää! Olisipa tuuria, terv. Tuikku
TykkääTykkää
Kelpais kyllä! Ihana!
TykkääTykkää
Kyllä kelpaisi tuollainen kaunis poncho syksyn lämmikkeeksi 🙂
TykkääTykkää
Nutria olisi ihana!
TykkääTykkää
Tumman harmaan olisi ihana lämmikkeeksi varsinkin mökillä, jossa vain takkatuli lämmittää..
TykkääTykkää
olen juuri tuota ponchoa kuvista katsellut – ihana. Käyttäisin mieluusti
TykkääTykkää
Nutria tai tummanharmaa 🙂 Oliko niitä ees muun värisenä ?
Eilen tilatessani Pias’n housuja katselin tuota ponchoa. On ihana !
Ja tulevan kesän vaatteet on varmasti suloisia.
TykkääTykkää
Kyllä todellakin minullekin kelpaisi poncho!
Ja tosi ihania kuvia ja tunnelmia! Pakko vielä sanoa, että vaikka Johanna pukeutuisi juuttisäkkiin, niin sekin näyttäisi hyvältä:)
TykkääTykkää
Kyllä vaan kelpaisi tuollainen ihanuus
TykkääTykkää
mökillä vilpoisella sohvalla ihan kiva olis olla tuollainen päällä
TykkääTykkää
Mikä ihanuus! Tummansininen lämmittäis mukavasti…
TykkääTykkää
Aivan taivaallisen ihana poncho kelpaisi kyllä tännekin.
TykkääTykkää
Tummanharmaa poncho olisi just hyvä lämmike tänne Hollannin melko leutoon, mutta kylmänkoleaan talveen. Olipa hauska lukea sun postausta Damista täällä nyt jonkin aikaa asuneena. 🙂
TykkääTykkää
Noita cashmire poncho ja huiveja oon katellu ihaillen. Sellaisen kun saisi.
Sandra
TykkääTykkää
Kyllä kelpaisi! Varasin juuri Kuopion joulutorilta KYLMÄN 😉 mökin, jonne menen joululahjaideoita esittelemään. Nyt pitäisi löytää jotain fiksua ja lämmintä puettavaa ja pontsohan olisi mitä mainioin!
TykkääTykkää
Haluaa vaaleanharmaan
TykkääTykkää
Ihana blogi ja ihanat vaatteet sekä asusteet ❤
Kyllä olisi tummanharmaa, ihanaa materiaalia oleva, poncho niin käytännöllinen ja kaunis tällaiselle koululaislasten ”kuskille” – siinä ois hyvännäköinen vaikka kuinka juuriherännyt oliskaan 😉
TykkääTykkää
Voi vitsi, voittisimpa tällaisen äidille joululahjaksi!
E
TykkääTykkää
Vaaleanharmaa mulle 🙂
TykkääTykkää
Tuo tummanharmaa ihana ….Lämmittäisi kipeitä hartioitani nyt kylmällä…
TykkääTykkää
Suosisikohan onni arvonnassa?!
TykkääTykkää
Voi vitsi, huippuarvonta! Voittaisimpa tällaisen äidille joululahjaksi!
E
TykkääTykkää
Oih!
Linda
TykkääTykkää
Mulle! ❤
TykkääTykkää
Lämpöä ja pehmeyttä ei ole koskaan liikaa,kaunis,varsinkin harmaa:)
TykkääTykkää